EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Günay Özdemir Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Edirne Valimiz Sayın Günay Özdemir 12 Ekim 2016 Çarşamba günü İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret ederek Müdürlüğümüz iş ve işlemleri hakkında brifing aldı.
Valimiz Sayın Günay Özdemir Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda gerçekleşen ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan’ın Valimiz Sayın Günay Özdemir’e Müdürlüğümüz iş ve işlemleri ile ilgili brifing verdiği toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı, Başkan Yardımcısı, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Sivil Savunma Uzmanı ile İş Yeri Güvenlik Birimi Temsilcisi katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün Misyon ve Vizyonunu anlatarak başladığı brifing sunumunda, Müdürlüğümüz misyonunun, “Katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim anlayışı çerçevesinde, çevre bilinci gelişmiş, inovatif düşünen, bilimsel, sanatsal ve kültürel formasyonu ile  manevi değerlere bağlı, öz saygısı yüksek bireyler yetiştirmek”, Müdürlüğümüz Vizyonunun ise, “Eğitimde kalite ve etkinlik açısından lider bir kurum olmak” olduğunu belirtti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz, Temel Değerlerimiz ile Stratejik Hedeflerimizi anlattığı toplantıda ilimiz merkez ve ilçeleri örgün ve yaygın eğitimi sayısal verilerini içerir slayt sunum gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan, Müdürlüğümüz ile bağlı okul-kurumların çalışma ve projelerine ilişkin bilgilendirme yaparak, gerçekleştirmiş olduğumuz ve devam eden projelerimiz hakkında bilgi ve görsellerinden oluşan bir sunum yaptı.

Valimiz Sayın Günay Özdemir brifing sunumunun ardından, yapılan çalışmalardan dolayı tebrik ederek, başarılı çalışmaların katlanarak artmasını temenni ettiğini belirtti.

12-10-2016   12-10-2016   12-10-201612-10-2016   12-10-2016   12-10-201612-10-2016   12-10-2016

Çavuşbey Mah.Hükümet Aralığı No4 Vilayet yanı Edirne - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.