2023 Eğitim Vizyonu Edirne Proje Etkinliklerimiz. #Benimİcadım
Edirne eğitim ailesi olarak, ülkemizin eğitimini "Edirne'de Eğitim İçin El Ele Hep Birlikte Zirveye" ilkesi ile her gün daha da yukarılara taşımaya devam ediyoruz.![2023 Eğitim Vizyonu Edirne Proje Etkinliklerimiz. #Benimİcadım](/meb_iys_dosyalar/2020_07/10093242_2.jpg)
2023 Eğitim Vizyonu Edirne projelerimiz çerçevesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılı boyunca gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri sizlerle paylaşıyoruz.
Benim İcadım ? 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı
MEB 2023 Eğitim Vizyonu Mesleki Eğitim Bölümünde ifadesini bulan "Mesleki ve Teknik Eğitime atfedilen değerin artması sağlanacak.", "Mesleki ve Teknik Eğitimde Eğitim - Üretim - İstihdam ilişkisi güçlendirilecek" amaçları doğrultusunda Müdürlüğümüzce hazırlanan Benim İcadım projemiz ile Sektörelle sıkı işbirliği, eğitim - istihdam - üretim birlikteliği, mesleki ve teknik eğitim kurumlarında üretim görünürlüğünün sağlanması çalışmalarının gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.