EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Arnavutluk Cumhuriyeti’nde Türkçe Eğitim Gören Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Arnavutluk Cumhuriyeti Tiran Asim Vokshi Yabancı Diller Lisesi’nde Türkçe eğitimi gören öğrenciler İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt´ı ziyaret ettiler.
Arnavutluk Cumhuriyeti’nde Türkçe Eğitim Gören Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Arnavutluk Cumhuriyeti Tiran Asim Vokshi Yabancı Diller Lisesi’nde Türkçe eğitimi gören öğrenciler, iki ülke arasındaki kültür ve geleneklerin tanınması kapsamında Türkiye Tiran Büyükelçiliği himayesinde, Edirne Valiliği ve Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilciliği koordinasyonunda ilimize geldiler.

01-04 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Edirne ziyaretleri kapsamında çeşitli faaliyetlerde bulunan öğrenciler öğretmenleri eşliğinde geldikleri İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından kabul edildiler.

Arnavutluk’tan gelen öğrencilerin ülkemizi ve ilimizi ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt, öğrencilerin bu ziyaretleri ile Türk kültür ve geleneklerini görerek ve yaşayarak öğrenme imkânı bulacaklarını söyledi.

03-08-201803-08-201803-08-201803-08-201803-08-2018

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.