EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında çevrim içi etkinlik düzenlendi.
![Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında çevrim içi etkinlik düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/20152138_FJX3Hw2XEAIV23Y.jpg)
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi iş birliğinde ve #2023EğitimVizyonuEdirne #YöneticiAkademisi22 projemiz çerçevesinde çevrim içi etkinlik düzenlendi.