EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Mesleki Yarışmaları Edirne İl Finali Keşan İlçemizde Gerçekleştirildi.

Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokullarında öğrenim gören öğrencilerimiz arasında geleneksel olarak düzenlenen "Genç Sadâ Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma, Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması, Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması, Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması ve Genç Hatipler Minberde Hutbe Okuma"  yarışmalarının 2021-2022 eğitim öğretim yılı Edirne il finali 24 Aralık 2021 Cuma günü Keşan ilçemizde gerçekleştirildi.
Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Mesleki Yarışmaları Edirne İl Finali Keşan İlçemizde Gerçekleştirildi.

Seçici Kurul kararı sonucu dereceye giren öğrencilerimize belgeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan, Keşan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan Saz ile Müdürlüğümüz Din Öğretimi Hizmetleri Biriminden sorumlu Şube Müdürümüz Sayın Yusuf Kolayel tarafından verildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, öğrencilerimize mesleki deneyim kazandıran yarışmalarda mücadele eden tüm öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenleri ile ailelerini tebrik ederek, dereceye giren öğrencilerimize ilimizi temsil edecekleri Türkiye finallerinde başarılar diledi.

24-12-202124-12-202124-12-202124-12-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.