EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BARIŞ PINARI HAREKATINI GERÇEKLEŞTİREN KAHRAMAN ASKERLERİMİZE KEŞAN İLÇEMİZ ÇAMLICA İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ YAZDIKLARI MEKTUPLARI İLE MANEVİ DESTEK OLDULAR.
![BARIŞ PINARI HAREKATINI GERÇEKLEŞTİREN KAHRAMAN ASKERLERİMİZE KEŞAN İLÇEMİZ ÇAMLICA İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ YAZDIKLARI MEKTUPLARI İLE MANEVİ DESTEK OLDULAR.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/11152817_2.jpg)
İlimiz Keşan İlçesi Çamlıca İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen "Barış Pınarları'na Mektup" etkinliğinde, Kahraman Askerlerimize yazılan mektuplarını sevgilerini de katarak gönderdiler.
Dualarımız ve kalbimiz Kahraman Mehmetçiklerimizle.