EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Edirne Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi.

Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Edirne Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız ile Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi" iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Protokol kapsamında projenin Edirne İlinde gerçekleştirilecek çalışmalarını planlamak amacıyla 12 Ocak 2021 Çarşamba günü saat toplantı düzenlendi.

Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Edirne İl Müftülüğü ve Edirne İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü yetkilileri ile projede görevli üç kurumun il koordinatörleri, öğretmenlerimiz ile proje sorumluları katıldı.

"Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" Mlli eğitimin genel amaçları doğrultusunda, milli, ahlaki, insani ve manevi değerlere sahip; çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, akl-ı selim ve zevk-i selim sahibi gençler yetiştirmek amaçlanmaktadır.

12-01-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.