EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Kapsamında Öğrencilerimiz II. Bayezıd Külliyesi ve Camii'nde Etkinlik Gerçekleştirdi.

Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Kapsamında Öğrencilerimiz II. Bayezıd Külliyesi ve Camii'nde Etkinlik Gerçekleştirdi.

Millî Eğitim Bakanlığımız, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı iş birliğinde hayata geçirilen Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum projesi ile öğrencilerimizi millî, ahlâk, insânî, manevî değerlerimizi benimseyen ve koruyan fertler olarak yetiştirmek, öğrencilerimizin çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı; manevî ve kültürel değerlerimizi benimsemiş bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlamak amaçlanmıştır.

İlimizde projenin pilot okulu olarak belirlenen Atatürk Ortaokulu'na Mithatpaşa İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri de katılım sağlayarak proje kapsamında çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi.

2. Bayezıd Külliyesi ve Camii'nde gerçekleştirilen etkinliğe İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne İl Müftüsü Sayın Alettin Bozkurt, Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Selim Ak ile proje ortağı üç kurumun yetkilileri ve öğrenciler katıldılar.

2. Bayezıd Külliyesini gezen öğrencilerimiz, Külliye bahçesinde çeşitli sportif faaliyetlerde bulunup, 2. Bayezıd Camii'ni ziyaret ettiler.

26-05-202226-05-202226-05-202226-05-202226-05-202226-05-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.