EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Trafik Eğitim Parkı ile İlgili Toplantı Valimiz Sayın H. Kürşat Kırbıyık Başkanlığında Yapıldı.

Çocuklarımızın trafik, sağlık, çevre ve acil durumlarla ilgili eğitimleri alabildiği Çocuk Trafik Eğitim Parkında, eğitim veren kurumların katılımıyla bir koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Çocuk Trafik Eğitim Parkı ile İlgili Toplantı Valimiz Sayın H. Kürşat Kırbıyık Başkanlığında Yapıldı.

Vali Kırbıyık'ın başkanlık ettiği toplantıda Çocuk Trafik Parkı koordinatörü Ahmet Tevfik Erdem çeşitli başlıklarda verilen eğitimler, eğitim istatistikleri ve yapılan faaliyetler ile ilgili bir sunum yaparak, katılımcılara bilgilendirmelerde bulundu.

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık toplantıda yaptığı değerlendirmede; "Yapılan bu çalışmada birçok kurumun başarılı bir koordinasyonla bir araya geldiği ve verimli bir çalışma sergilendiği görülüyor. Öncelikle başarılı çalışmalarınız için her bir katılımcı kurumumuza teşekkür ediyorum. Ayrıca çevre bilinci ile ilgili eğitimler, AFAD ile ilgili eğitimler ve dışardaki bazı yerleri gezdirerek, sahada göstererek eğitim verilmesi burada yapılan çalışmaların ne kadar özellikli olduğunu gösteriyor.

Tabi birçok konu başlığı altında eğitim verilen trafik parkımızda, misafir ettiğimiz, eğitim verdiğimiz çocuklarımızın sayısını mümkün olduğunca arttırmanın faydalı olacağını değerlendiriyorum. Edirne'miz bu trafik eğitim parkını ilk kuran iller arasında, dolayısıyla bizlerde mevcut başarıların üzerine koymak, daha çok çocuğumuza ulaşmak, eğitim vermek için gayret sarf etmeliyiz."

Toplantıya, Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Vali Yardımcısı Ali Uysal, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı Abdulkadir Seri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Önder Arpacı ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

 

12-08-202212-08-202212-08-202212-08-202212-08-202212-08-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.