EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB Öğretmen Gelişimi Programı Kasım Ayı Etkinliği Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Merkez, Süloğlu, Lalapaşa, Havsa İlçelerinde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin mesleki bilgi, mesleki beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile ´´ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri DKAB Öğretmen Gelişimi Programı´´ hazırlanmıştır.
DKAB Öğretmen Gelişimi Programı Kasım Ayı Etkinliği Gerçekleştirildi.

Bu kapsamda, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı Kasım ayı etkinliği, 26 Kasım 2019 Salı günü saat 15.00-17.00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanlığı Konferans Salonu'nda İlimiz Merkez, Havsa, Süloğlu, Lalapaşa ilçelerinde İlkokul, Ortaokul ve Liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

Programda; Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Şentürk 'ün sunumu ile "Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)'in eğitim anlayışı, ilim öğrenmeye ve eğitime verdiği önem ve eğitim öğretim metotları"  konu başlıkları değerlendirilmiştir.

 

27-11-201927-11-201927-11-2019

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.