EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz Katıldıkları Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Yarışmasından Madalyalar İle Döndüler.

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) tarafından bu yıl 19.'su düzenlenen Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri yarışmasına katılan Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz ilimize aldıkları ödüllerle döndü.
Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz Katıldıkları Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Yarışmasından Madalyalar İle Döndüler.

23-25 Aralık 2022 tarihlerinde düzenlenen 19. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Yemek Yarışmasında; Bireysel Ana Yemek Yarışması lise düzeyinde öğrencimiz Tunahan Yaykındağ, 128 yarışmacı arasından altın madalya, Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması lise düzeyinde 26 yarışmacı ekip arasından Simaynur Özcan, Ceren Tunçel, Arda Kokeralp'ten oluşan ekibimiz gümüş madalya almışlardır.

Yılın En İyi Lisesi Ekip Yarışmasında ise 34 Lise arasından Yasin Emin Mert, Ahmet Yılmaz, Melek Koltuk'tan oluşan ekibimiz altın madalya almışlardır.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne'mizi uluslararası arenada başarıyla temsil eden sevgili öğrencilerimizi, kendilerini yetiştiren değerli öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin kıymetli aileleri ile emeği geçen herkesi tebrik ederek, başarılarının artarak devamı temennisinde bulundu.

06-01-202306-01-202306-01-2023

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.