EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Bilgilendirme ve Tanıtım Toplantılarımız Keşan, İpsala ve Enez İlçelerimiz İle Tamamlandı.

Eğitim kurumlarının iç değerlendirmesinin yapılması, okulların geliştirmeye açık alanlarını il/ilçe düzeyinde görebilmek ve okullar arasındaki farkları en aza indirip tüm okullarımızın belli bir standarta ulaşmalarını sağlamak amacıyla oluşturulan Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Okul Başarı Endeksi Yönergesi toplantılarımızın sonuncusu gerçekleştirildi.
Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Bilgilendirme ve Tanıtım Toplantılarımız Keşan, İpsala ve Enez İlçelerimiz İle Tamamlandı.

Keşan Hersekzade Ahmet Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesinde 11 Kasım 2021 Perşembe günü İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın katılıyla iki oturum halinde düzenlenen toplantıya Keşan, İpsala ve Enez ilçemizde projeden sorumlu okul yöneticisi ve öğretmenler katıldı.

Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Okul Başarı Endeksi Yönergesi hakkında genel değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, projenin tüm okullarımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Toplantı, Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Okul Başarı Endeksi Yönergesi çerçevesinde kurulan uygulamanın, Müdürlüğümüz FATİH Projesi Eğitmeni, (EBAP-22) sistem kurucusu ve görevlisi Sefer Temir ile Murat Temirkıran tarafından tanıtımının yapılmasının ardından sona erdi.

 

11-11-202111-11-202111-11-202111-11-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.