EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Uzunköprü ve Meriç İlçe Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi.

Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Uzunköprü ve  Meriç İlçe Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirildi.

Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Okul Başarı Endeksi Yönergesi, eğitim kurumlarının iç değerlendirmesinin yapılması, okulların geliştirmeye açık alanlarını il/ilçe düzeyinde görebilmek ve okullar arasındaki farkları en aza indirip tüm okullarımızın belli bir standarta ulaşmalarını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Okul Başarı Endeksi Yönergesinin tanıtımı ve bu kapsamda oluşturulan yazılımın kullanımı hakkında Uzunköprü ve Meriç ilçelerimiz bilgilendirme toplantıları İl Millî Eğitim İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı katılımıyla 09 Kasım 2021 Salı günü uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesinde iki oturum halinde gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın Edirne Eğitim Kurumları Başarıyı Artırma Projesi (EBAP-22) Okul Başarı Endeksi Yönergesi hakkında genel değerlendirmede bulunmasıyla başlayan toplantıda, bu amaçla geliştirilen uygulamanın kullanımına yönelik tanıtım ve bilgilendirme yapıldı.

09-11-202109-11-202109-11-202109-11-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.