EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Ali Altındal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı 'yı Makamında Ziyaret Etti.

Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürü  Sayın Ali  Altındal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı 'yı Makamında Ziyaret Etti.

Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürü  Sayın Ali  Altındal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı 'yı makamında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Önder Arpacı görüşme sırasında 2021 yılı "Afet Eğitim Yılı" ilan edilmiş olması nedeniyle ,Afet öncesi ve sonrasında ortaya çıkan kayıpları azaltmak ve afetlere karşı daha dirençli bir toplum oluşturmak için, afetlerin önlenmesi konusunda farkındalık oluşturmaya yönelik Müdürlüğümüz Sivil Savunma Hizmetleri Bürosu koordinasyonunda  yapılan çalışmalar hakkında İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Ali  Altındal'a bilgi verdi. Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Ali Altındal,  İl Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'ya "Afet Farkındalık Eğitimleri " hakkında bilgi verdikten sonra kendisine " Afet ve Acil Durum Çantası" takdim etti. 

 30-07-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.