EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edirne Öğretmen Akademileri - Edebiyat Akademisi'nin Bu Haftaki Konuğu Şair Sayın Sıddık Ertaş Oldu.
Bakanlığımız öncülüğünde başlatılan Edirne Öğretmen Akademileri - Edebiyat Akademisi kapsamında Şair Sayın Sıddık Ertaş, "Şiir Bağlamında Sanatsal Yaratım Süreci" konusuyla öğretmenlerimizle buluştu.![Edirne Öğretmen Akademileri - Edebiyat Akademisi'nin Bu Haftaki Konuğu Şair Sayın Sıddık Ertaş Oldu.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27082657_fg1_9579.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Müzekkâ Bayrak, programım ardından değerli anlatımları ile öğretmenlerimize katkılarından dolayı Sayın Ertaş'a Teşekkür Belgesi takdim etti.