EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edirne Öğretmen Akademileri Projemiz Kapsamında Öğretmenlerimize Yönelik "Türkiye'nin Sosyal Gelişiminde ve Dönüşümünde İmam Hatip Okullarının Rolü" Konulu Seminer Verildi.
![Edirne Öğretmen Akademileri Projemiz Kapsamında Öğretmenlerimize Yönelik](/meb_iys_dosyalar/2020_10/26170444_photo_2020-10-26_17-02-30.jpg)
Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan #2023EğğitimVizyonuEdirne #EdirneÖğretmenAkademileri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dr. Necdet Subaşı tarafından "Türkiye'nin Sosyal Gelişiminde ve Dönüşümünde İmam Hatip Okullarının Rolü" başlıklı Online seminer verildi.