EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edirne Öğretmen Akademileri- Şehir ve Kültür Akademisi kapsamında, "Şehrin Manevi Dinamikleri" konusuyla Prof. Dr. Mustafa Şentürk, öğretmenlerimizle buluştu.
![Edirne Öğretmen Akademileri- Şehir ve Kültür Akademisi kapsamında,](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13151621_fg1_8132.jpg)
İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Müzekkâ Bayrak, keyifli anlatımlarıyla öğretmenlerimizin maneviyatına temas ettiği programın ardından Sayın Şentürk'e, öğretmenlerimize katkılarından dolayı Teşekkür Belgesi ve Plaket takdim etti.