EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edirne Öğretmen Akademileri - Şehir ve Kültür Akademisi'nde Bu Hafta "Şehir ve Mezar Taşları" Konusu İşlendi.
Bakanlığımız öncülüğünde başlatılan Edirne Öğretmen Akademileri - Şehir ve Kültür Akademisi kapsamında "Şehir ve Mezar Taşları" konusuyla Sayın Prof. Dr. Gülay Apa Kurtişoğlu, öğretmenlerimizle buluştu.![Edirne Öğretmen Akademileri - Şehir ve Kültür Akademisi'nde Bu Hafta](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20202250_photooutput.jpg)
Edirne Müzesi ile Türk İslam Eserleri havlusunda yer alan mezar taşlarının dönemsel özelliklerine ilişkin bilgilendirmenin yapıldığı etkinliğin ardından Şube Müdürümüz Sayın Ozan Demiralp tarafından öğretmenlerimize değerli katkılarından dolayı Sayın Apa Kurtişoğlu'na Teşekkür Belgesi takdim edildi.