EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne Okuyor...

Edirne Okuyor...

 "Okumak, alışkanlıkların en asilidir." Biz çocuklarımızın bu en asil alışkanlığı kazanmaları ve sürdürmeleri için her alanda yaptığımız çalışmaları Edirne Okuyor Projesi kapsamında yürütüyoruz. Bu projemizde yalnızca okuma alışkanlığını çocuklarımızın hayat anlayışlarının vazgeçilmezi yapmakla kalmıyor aynı zamanda onların kütüphanelerimizi de faydalı şekilde kullanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu sayede çocuklarımızın zihinlerinde güzel fikirler, farklı bakış açıları belirirken çocuklarımız kendine güveni tam, dil becerileri gelişmiş bireyler olarak topluma katılıyor.

Biz Edirne Okuyor Projemiz kapsamında öğrencilerimiz 15 Ocak 2020 Çarşamba günü #edirneokuyor ile saat 10:00'da hep birlikte kitap okuyor. Hedefimiz 10.000... Hedefimize ulaşmak hatta geçmek için   Edirne'de tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi, velilerimizi, tüm kurumlarımızı,  tüm halkımızı bizimle aynı saatte kitap okumaya davet ediyoruz. #edirneokuyor etiketiyle Twitter'da  buluşuyoruz. Sen de oku, bize katıl. Biz Edirne'yiz bize okumak yakışır.

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.