EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

#EDİRNE OKUYOR

#hayatevesigar ve hayat kitaplardan taşar.
#EDİRNE OKUYOR

 

Kitaplar ki bugün gitmediğimiz denizleri, görmediğimiz yeşilleri, gezmediğimiz sokakları, hatırladığımız güzel anıları, yaşayacağımız daha güzel anıları anlatır. Bir kuşun kanadında uçurur da hayal edemediğimiz güzel yerlere indirir. Ne insanlar tanıtır, yüzünü görmediğimiz. Güç verir, böyle günlerde.

 

Bugün kitaplarımıza sığınıyoruz. Onlarla geziyor, görüyor, eğleniyor, duyuyor, anlıyor, anımsıyor ve umutlanıyoruz. Bugün günlerden bu sebeplerle  #edirneokuyor. Edirne Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yaşanan zor zamanlardan geçmenin en güzel yollarından birinin mümkün olduğunca  #evdekalıp ruhumuzu, zihnimizi doyuran kitaplar okumak olduğuna inanıyoruz. Bugün de gelecek güzel ve sağlıklı günler için okumaya karar verdik.

 

Edirne olarak 02 Nisan saat 20:30'da ailece hep birlikte kitap okuyoruz.

 

Kıymetli öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi, velilerimizi tüm Edirne'yi bizimle birlikte kitap okumaya davet ediyoruz. #edirneokuyor etiketiyle Twitter'da buluşuyoruz. Kâh kitabımızdan alıntı paylaşıyoruz kâh güzel fotoğraflar. #edirneokuyor bugünler daha kolay geçiyor. #hayatevesigar sen de bu zor zamanlara güzel kitaplar sığdır ve bizimle kitap oku.

 

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.