EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EDİRNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE TABLET DESTEĞİ.

İlimiz Merkeze bağlı taşıma merkezî okullarımızdan Büyükdöllük İlkokulu/Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerimize Edirne Süt Üreticileri Birliğinden tablet desteği yapıldı.
EDİRNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE TABLET DESTEĞİ.

Birlik tarafından başlatılan bağış kampanyası kapsamında alınan 19 adet tablet öğrencilerimize verilmek üzere İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Sayın Mustafa Suiçmez ve öğrencilerin taşındığı köylerin muhtarlarının katıldığı programda okul yönetimine teslim edildi.

Edirne Eğitim Ailesi adına Edirne Süt Üreticileri Derneğine ve dernek tarafından başlatılan kampanyaya destek olan tüm hayırseverlere teşekkür eden Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, "yaşamakta olduğumuz salgın sürecini hep birlikte tüm kurallara uyularak en kısa sürede atlatmış olacağız" dedi.

Tabletlerin Edirne'de yaşayan hayırsever vatandaşların bağışları ile alındığını söyleyen Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Sayın Mustafa Suiçmez, Edirne Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu olarak eğitime destek olmak, çocuklarınıza destek olmak konusunda bir farkındalık oluşturmak için başlatılan kampanyanın topluma örnek olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından tabletler okul yönetimine teslim edildi.

09-02-202109-02-202109-02-202109-02-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.