EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
#EdirneÇocukAkademileri #SporAtölyesi22 Kapsamında Türk Futbol Hakemi Sayın Özgür Yankaya'yı Spora Dair ve Kariyerine İlişkin Anlatımlarıyla Çevrim İçi Etkinlik Düzenlendi.
![#EdirneÇocukAkademileri #SporAtölyesi22 Kapsamında Türk Futbol Hakemi Sayın Özgür Yankaya'yı Spora Dair ve Kariyerine İlişkin Anlatımlarıyla Çevrim İçi Etkinlik Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/12153703_photo_2021-01-12_15-35-17.jpg)
Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce oluşturulan #2023EğitimVizyonuEdirne projelerinden #EdirneÇocukAkademileri #SporAtölyesi22 kapsamında Kadim Sehri Edirne'mizin spor alanında saygın temsilcisi Türk Futbol Hakemi Sayın Özgür Yankaya'yı Spora Dair ve kariyerine ilişkin anlatımlarıyla çevrim içi etkinlik düzenlendi.