EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
#EdirneÖğretmenAkademileri projesi kapsamında ve Trakya Üniversitesi iş birliğinde ilimizdeki görevli öğretmenlere yönelik olarak Sayın Dr. Mehmet Yavuz tarafından çevrim içi seminer gerçekleştirildi.
![#EdirneÖğretmenAkademileri projesi kapsamında ve Trakya Üniversitesi iş birliğinde ilimizdeki görevli öğretmenlere yönelik olarak Sayın Dr. Mehmet Yavuz tarafından çevrim içi seminer gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/19115517_photo_2021-03-19_11-54-45.jpg)
Müdürlüğümüzün #2023EğitimVizyonuEdirne projelerinden #EdirnÖğretmenAkademileri projesi kapsamında ve Trakya Üniversitesi iş birliğinde ilimizdeki görevli öğretmenlere yönelik olarak Sayın Dr. Mehmet Yavuz tarafından "Kaynaştırma / Bütünleştirmeye Hazırlık Etkinlikleri" adlı çevrim içi seminer düzenlendi.