EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Edirne Lisesinde gerçekleştirilen, Müdürlüğümüz müdür yardımcıları, şube müdürleri ve resmi/özel, okul/kurum müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda; 2022/2023 eğitim/öğretim yılı I. döneminde yapılan çalışmalar, ara tatil döneminde sürdürülen çalışmalar ile yeni döneme hazırlık çalışmaları görüşülüp, değerlendirildi.
Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından Eğitimde Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda hayata geçirilen Okul Öncesi Eğitimde Beslenme Desteği,  Aile Okulu Projesi, Ücretsiz Yemek Hizmeti gibi konuların görüşüldüğü toplantıda, Hayat Boyu Öğrenme, Ortaöğretimde 10.000 Okul Lisedeyiz, Devamsızlık İl Eylem Planı ile öğretmen, öğrenci ve velilerimize yönelik yapılan çalışmalar ele alınıp, değerlendirildi.

Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları tarafından okul yöneticilerine yönelik Teknik ve İdari alanda yapılacak çalışmalara ilişkin bilgilendirme yapıldığı toplantıda, Müdürlüğümüzce tüm okullarımızda uygulanan Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi ile yerel projelerin sahadan yansımaları görüşüldü.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Eğitimde El Ele, Hep Birlikte Zirveye parolası ve dinamik eğitim kadrosu ile Edirne eğitimde hedefin daima hep zirve olduğunu söyleyerek, bu konuda özveri ile çalışan tüm herkese teşekkür edip, eğitim öğretim yılı yeni döneminde başarılar ve kolaylıklar diledi.

02-02-202302-02-202302-02-2023

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.