EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnek Uygulamalarında İlimiz Edirne Merkez Emel Özgür Subaşıay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde ''Tiyatro Ve Biz'' Projesi Kapsamında Tiyatro Etkinlikleri Düzenleniyor.

Eğitimde İyi Örnek Uygulamalarında İlimiz Edirne Merkez Emel Özgür Subaşıay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde  ''Tiyatro Ve Biz''  Projesi Kapsamında Tiyatro Etkinlikleri Düzenleniyor.

Öğrencilerimizin akademik başarılarına her alanda katkı sağlamak için her türlü çalışmayı yapmanın yanı sıra okullarımızda öğrencilerimizi çok yönlü bireyler olarak hayata hazırlamayı da görev biliyoruz. Çocuklarımızın sanatsal duyarlılıklarını geliştirmek, onları sanata ve sanatçıya saygılı bireyler olarak yetiştirmek ve kimi zamanda öğrencilerimizin akademik başarılarını taçlandırmak adına ilimiz Emel Özgür Subaşıay MTAL öğretmenleri kurdukları "TİCATRO" ekibi ile "Tiyatro ve Biz" uygulamasında, öğrencileriyle haftada bir tiyatroda buluşuyor. Öğrencilerimiz tiyatro zevkini yaşarken aynı zamanda tiyatro kültürü kazanıyor, sosyalleşiyor, zamanını kaliteli bir şekilde değerlendirme fırsatı yakalıyor.

24-01-202024-01-202024-01-2020

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.