EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ projemiz kapsamında 28 engelli Gencimize İstihdam Edilebilirlik Becerilerinin Artırılması İçin 'Engelli Bireylerin İstihdam Becerileri Kazanmaları' Konulu Seminer Verildi.
![Erasmus+ projemiz kapsamında 28 engelli Gencimize İstihdam Edilebilirlik Becerilerinin Artırılması İçin 'Engelli Bireylerin İstihdam Becerileri Kazanmaları' Konulu Seminer Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/28110215_FG1_5766.jpg)
Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortağı olduğu 2021-1-EL01-KA210-ADU-000034917 nolu JOB-Join Our Business isimli Erasmus+ projemiz kapsamında 28 engelli gencimize istihdam edilebilirlik becerilerinin artırılması için 'Engelli Bireylerin İstihdam Becerileri Kazanmaları' konulu seminer verildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder ARPACI , seminer bitiminde katılımcılarımız ile buluşarak proje faaliyetlerinin kazanımları üzerine görüşme gerçekleştirdi.