EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Meclisimizin Açılışının 101. Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Anıt Önü Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Anıt Önü Çelenk Sunma Töreni  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında,  Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve salgın tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda okul yöneticisi ve katılımcı ile gerçekleştirildi.
Gazi Meclisimizin Açılışının 101. Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Anıt Önü Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı tarafından İl Millî Eğitim Müdürlüğü Çelenginin Anıta bırakılması ile başlayan tören, bu toprakları bizlere vatan kılan Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Aziz şehitlerimizin manevi huzurunda Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'mızın okumasının ardından sona erdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından çevrim içi etkinlikler ve günün anlamına ilişkin hazırlanan paylaşımlar ile gün boyunca Müdürlüğümüz ve İlimiz okullarının sosyal medya platformlarından yapılacak paylaşımlarla devam edecektir.

23-04-202123-04-202123-04-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.