EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı.

Değerli Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

2019-2020 eğitim-öğretim yılımızı tamamlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Bu yılı önceki yıllardan farklı bir süreçten geçerek tamamladık. Okulda başladığımız eğitim yılımızı çocuklarımız evlerinde tamamladılar. Hedeflerimize, eğitim yöntemlerinde yaptığımız bazı değişikliklerle ulaştık. Vardığımız noktada yaşadıklarımıza rağmen başardıklarımızı gördükçe ayrı bir gurur yaşıyoruz. Değişen şartlara karşı gösterdiğimiz uyum, sorunların üstesinden gelme yeteneğimiz bizim hedeflerimizi daha da ileri taşımamızı sağladı. Yeni hedeflerle, yepyeni umutlarla bu yılı tamamladık.  

Çocuklarımızın bu süreci atlatırken eğitimlerine devam etmek için gösterdikleri çabaya, başarma azimlerine, kararlılığa canı gönülden Pekiyi veriyor ve onları tüm kalbimizle kucaklıyoruz.

Evlerinde eğitime devam eden yavrularına her türlü desteği sağlayan, onlarla yeniden okul hayatını yaşayan siz değerli velilerimizi gösterdiğiniz emek ve sabır için tebrik ediyoruz.

Kıymetli meslektaşlarımız, sizler bu süreçte gösterdiğiniz sorunları çözme kabiliyetiyle, dayanışma gücüyle, öğrencilerinize olan sevgi ve inancınızla,                               Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır." sözünün işaret ettiği şekilde davrandınız.

Sağlıklı günlerde yeniden buluşmanın umuduyla eğitim camiamızın tüm paydaşlarına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

                                                                                         

                                                                                                                                        Dr. Önder ARPACI

                                                                                                                                          İl Millî Eğitim Müdürü

 

 

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.