EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edirne Çocuk Akademileri Projemiz Kapsamında Öğrencilerimize Yönelik ''Türk İşaret Dili'' Başlıklı Online Etkinlik Düzenlendi.
![Edirne Çocuk Akademileri Projemiz Kapsamında Öğrencilerimize Yönelik ''Türk İşaret Dili'' Başlıklı Online Etkinlik Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2020_10/28124528_photo_2020-10-28_12-28-31.jpg)
Edirne İl Mlli Eğitim Müdürlüğmüzce hazırlanan #2023EğitimVizyonuEdirne #EdirneÇocukAkademileri projemiz kapsamında ve Cumhuriyet Bayramına Özel olarak öğrencilerimize yönelik Türk İşaret Dili ve Engelli Çalışmaları Uzmanı, Öğretmenimiz Sayın Hülya Aykutlu Adalı tarafından "Türk İşaret Dili" başlıklı Online etkinlik düzenlenlendi.
#Edirnede29Ekim