EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Kurulu 2. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Hayat Boyu Öğrenme Kurulu 2. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliği kapsamında Resmi, Özel Kurumlar ve Sivil Toplum Kuruluşları ile hayat boyu öğrenmede iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla yılda 2 kez İl Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Toplantısı düzenlenmektedir.

2020/2021 Eğitim Öğretim Yılı İl Hayat Boyu Öğrenme Kurumları 2. dönem toplantısı salgın süreci nedeniyle Müdürlüğümüz Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Birimi sorumlu Müdür Yardımcısı Sayın Nail Yılmaz başkanlığında ilgili Kurum ve STK temsilcilerinin katılımlarıyla 05 Mart 2021 Cuma günü çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda, Müdürlüğümüz Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri Birimi sorumlu Şube Müdürü Sayın Fatma Soydemir tarafından salgın sürecinde ve kursların açılması itibariyle Halk Eğitimi Merkezlerimizce açılan ve devam eden kurslarımız, ilimiz genelinde mahalle ve köy muhtarlarımız ile yapılan görüşmeler neticesinde istihdama yönelik açılan kurslarımıza ilişkin bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantı, görüş ve öneriler ile önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmaların görüşülerek karar altına alınmasının ardından sona erdi.

05-03-202105-03-202105-03-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.