EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Rumeli Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda 02 Nisan 2021 Cuma günü düzenlenen protokol imza töreninde İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Oğuz Özyaral, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ile iki kurumun temsilcileri hazır bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Rumeli Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

İmzalanan protokol ile ilimiz genelinde yer alan eğitim kurumlarımızda, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, yapılacak planlama doğrultusunda çalışmalar ve projeler yürütülerek, özellikle sevgili öğrencilerimizin başarı seviyelerini daha da yükseltecek tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmaya yönelik eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmenlerimize yönelik uygulamalı eğitim faaliyetleri ve sosyal, kültürel alanlarda mesleki gelişimlerine katkı sunacak çalışmalarda bulunulması amaçlanmıştır.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Oğuz Özyaral ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Eğitimde İş Birliği protokolünün Serhat Şehir Edirne'mizin eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak protokolü imzalamalarının ardından tören sona erdi.

02-04-202102-04-202102-04-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.