EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp'in Katılımıyla Keşan İlçemizde Başarıyı Artırma Projesi Süreç Değerlendirme ve Bilgi Paylaşım Çalışması Gerçekleştirildi.

Edirne Valiliği himayelerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz uhdesinde Edirne il merkezi ve ilçelerinde faaliyet gösteren resmi/özel ilkokul, ortaokul ve liselerde uygulanan Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi süreç değerlendirme ve bilgi paylaşımı çalışmaları İpsala ilçemizin ardından Keşan ilçemizde Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp başkanlığında gerçekleştirildi.  
Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp'in Katılımıyla Keşan İlçemizde Başarıyı Artırma Projesi Süreç Değerlendirme ve Bilgi Paylaşım Çalışması Gerçekleştirildi.

2023 Eğitim Vizyonu Ölçme Değerlendirme sistematiğinde;

Süreç ve sonuç odaklı bütünleşik bir anlayış ortaya koymak,

Öğrenme analitiği araçlarıyla veriye dayalı yönetim şeklini benimsemek,

Desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerimizi veri analiziyle belirleyerek, okul bazında gelişim planlarında gerekli eylemlere yer vermek, hedefleri doğrultusunda; Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Hazır Bulunuşluk ve Kazanım Ölçme Sınavları, Rehberlik ve Yöneltme Çalışmaları, Öğrenci Koçluğu, Zümre Toplantıları, Eğitim Ortamında Bilişim Araçlarının Kullanımı ve İnternet Bağımlılığı başlıkları ile çalışmalar yapılmaya devam ediliyor.

Keşan İlçemiz projenin süreç değerlendirme toplantısında Valimiz Sayın Ekrem Canalp, Keşan Kaymakamı Sayın Cemalettin Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Keşan İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İlhan Saz, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile Keşan ilçe MEM yöneticileri ve okul müdürleri ile bir araya geldi.

Eğitimde başarıyı artırma hedeflerine yönelik yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Valimiz Sayın Ekrem Canalp, eğitim yöneticileri ve okul müdürleriyle, sürecin başarıyla yürütülmesi yönünde istişarelerde bulundu.

12-04-202212-04-202212-04-202212-04-202212-04-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.