EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Başvuruları

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Başvuruları

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliğinin 27/7. ile 28/6. maddeleri gereğince 2022 Yılı Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Kapsamında ihtiyacı karşılanamayan müdürlüğü, müdür başyardımcılığı/müdür yardımcılığı münhal olan eğitim kurumlarına, en geç 15.09.2022 tarihine kadar, 2022 Yılı Görevlendirmeye Esas Puanı olup görevlendirmesi yapılmayan yönetici adayları arasından başvuru alınacaktır.

Başvurular, başvuru formlarının adaylar tarafından eksiksiz olarak doldurularak en geç 15.09.2022 tarihine kadar İl Millî Eğitim Müdürlüğüne teslimi yoluyla mümkün olacaktır.

Ekler:

2022 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Kapsamında İhtiyacı Karşılanamayan Müdür, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcılığı Boş Bulunan Eğitim Kurumları Listeleri:

Münhal Kurum Listesi için tıklayınız.

Başvuru Formları:

Müdürlük başvuru formu için tıklayınız
Müdür Başyardımcılığı başvuru formu için tıklayınız
Müdür Yardımcılığı başvuru formu için tıklayınız

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.