EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Komisyonu Sene Sonu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.
![İl Millî Eğitim Komisyonu Sene Sonu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_07/04171605_FG1_3308.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonu'nda 04 Temmuz 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilen ve komisyon üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, 2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı değerlendirilmesi, Yaz döneminde yapılacak çalışmaların planlanması ile 2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları kapsamında yapılacak çalışmalar ele alınıp, değerlendirildi.