EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Edirne Organize Sanayi Bölgesinde Faaliyet Gösteren Şirketler Arasında Ustalık Telafi Çerçeve Öğretim Programı Kapsamında Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Edirne Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren ve bünyesinde 50 ve üzeri çalışanı bulunan şirketler ile Ustalık Telafi Çerçeve Eğitim Programı kapsamında Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü imzalandı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Edirne Organize Sanayi Bölgesinde Faaliyet Gösteren Şirketler Arasında Ustalık Telafi Çerçeve Öğretim Programı Kapsamında Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonu'nda 27 Ekim 2022 Perşembe günü düzenlenen protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Sayın Murat ILICAK, Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri Birimi sorumlu Müdür Yardımcısı Sayın Cemal Turan Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Tolga Ünal ile protokol imzalanacak işletmelerin temsilcileri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, imzalan protokol ile işyerlerinde uygulanacak olan Ustalık Telafi Çerçeve Öğretim Programı kapsamında, çalışan işçilerin iş başında mesleki tecrübelerini artıracaklarını ve program sonucunda girecekleri sınavda başarılı olmaları durumunda ustalık belgesi almaya hak kazanacaklarını belirterek, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol kapsamında, Cemfashıon Tekstil San. ve Tic. A.Ş. / Nalbantoğlu Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. / Mediteks Sağlık Hizmetleri Tıbbı Malzeme Tekstil Ürünleri San. Dış. Tic. A.Ş. / Etki Çorap San. ve Tic. A.Ş. / Önmetal Döküm Sanayi A.Ş. / Corexxal Alüminyum A.Ş. ile İnter-Plast Plastik Doğrama Aksesuarları San. ve Tic. Ltd. Şti. A.Ş. ile iş birliği protokolü imzalandı.

27-10-202227-10-202227-10-202227-10-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.