EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.

Meriç ilçemiz Hükümet Konağı toplantı salonunda 16 Aralık 2021 Perşembe günü düzenlenen toplantıya Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz katıldı.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.

Toplantıda, Edirne Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi, Tasarım Beceri Atölyelerinin Etkin Kullanımı, 2023 Eğitim Vizyonu Edirne Projeleri, ilimizde yüz yüze eğitimin son durumunun değerlendirilmesi, Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi ile ilgili yapılan çalışmalar, Mesleki Eğitim Merkezi Programı ile ilgili yapılacak çalışmalar, Okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması ile ilgili yapılan çalışmalar dahil olmak üzere pek çok konu ele alınıp değerlendirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Eğitimde El Ele, Hep Birlikte Zirveye mottosu ile ilimiz eğitimini tüm paydaşlar ile en zirveye taşımak için dün olduğu gibi bugün ve yarın da var gücümüzle çalışmaya devam edileceğini söyledi.

16-12-202116-12-202116-12-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.