EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.

 

Edirne Öğretmenevinde 31 Ocak 2023 Salı günü düzenlenen toplantıda Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri hazır bulundu.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı 1. Döneminin Değerlendirilmesi ve 2. Döneme Hazırlık kapsamında yapılan çalışmaların görüşülmesi ile başlayan toplantıda, 2. dönem itibari ile ilimiz genelinde öğrencilere verilecek olan Ücretsiz  Yemek Dağıtımı, Aile Okulu, Başarıyı Artırma Projesi, Ortaöğretimde 10.000 Okul Lisedeyiz Projesi, Okul Öncesinin Yaygınlaştırılması,  Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılacak iş ve işlemler, Köy Yaşam Merkezlerinin Genel Durumu ve idari iş ve işlemler de dahil olmak üzere eğitim öğretime dair pek çok konu ele alınıp değerlendirildi. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, verimli geçen toplantının ardından yaptığı konuşmada, "Eğitimde Türkiye Yüzyılı" hedefleri doğrultusunda Edirne'miz güçlü ve dinamik eğitimci kadrosu ile her yıl eğitim kalitesini daha da yukarlara taşımakta diyerek, Türkiye Yüzyılında ülkemizi daha da yukarlara taşıyacak yarının liderlerİ olan bugünün sevgili çocuklarının yetiştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan çalışmalarda kolaylıklar diledi.

 31-01-2023 31-01-2023

 

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.