EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz İle II. Dönem Öncesi Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında 01 Şubat 2022 Salı günü Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen toplantıda Müdürlüğümüz Müdür Yardımcılarımız ile Şube Müdürlerimiz yetki alanlarındaki konular hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere hazır bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz İle II. Dönem Öncesi Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda 2021/2022 eğitim öğretim yılı I. döneminin genel değerlendirmesi yapıldı. Toplantı, ilimiz geneli okul ve kurumlarımızda II. döneme hazırlık çerçevesinde yarıyıl tatili döneminde sürdürülen çalışmalar ele alınıp değerlendirildi.

Eğitimde El Ele, Hep Birlikte Zirveye mottosu ile ilimiz geneli tüm okul ve kurumlarımızın eşgüdüm içinde çalışabilmesi için yapılan değerlendirme toplantılarının son derece verimli geçtiğini belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önde Arpacı, I. dönem itibariyle eğitim öğretimin başarıyla sürdürülebilmiş olmasında özveriyle çalışan, emeği geçen herkese teşekkür ederek, aynı kararlılık ve özveriyle sürdürecekleri II. dönem çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantıda, Edirne'de Başarıyı Arttırma Projesi Kapsamında I. Dönem yapılan çalışmalar, 2023 Vizyon Edirne Projeleri Kapsamında I. dönem yapılan çalışmalar ile II. dönem yapılacak çalışmalar, Tasarım Beceri Atölyelerinin I. dönemde kullanımı ile ilgili yapılan çalışmalar, Mesleki Eğitim Merkezi Programına kayıtlar ile ilgili yapılan çalışmalar, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması ve Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar başta olmak üzere eğitime dair idari ve sosyal birçok konu ele alınıp değerlendirildi.

01-02-202201-02-202201-02-202201-02-202201-02-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.