EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Merkez İlçe Okul Müdürleri İle 2021 Takvim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Merkez İlçe Okul Müdürleri İle 2021 Takvim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi Toplantı Salonunda 29 Aralık 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıya Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları Sayın Cemal Turan, Sayın Müzekkâ Bayrak, Sayın Nail Yılmaz ile merkez ilçede bulunan resmi/özel okul/kurum müdürleri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Edirne'de Başarıyı Arttırma Proje kapsamında yapılan çalışmalar, Tasarım Beceri Atölyelerinin etkin kullanılması için yapılan çalışmalar ile Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi kapsamında yapılan çalışmalar, Okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması için yapılan çalışmalar, Bakanlığımız Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı kurumlarda açılan Mesleki Eğitim Merkezi Programı kapsamında yapılan çalışmalar ile 2023 Vizyon Projeleri ile ilgili yapılan çalışmalar olmak üzere eğitim öğretime dair pek çok konu ele alınıp görüşüldü.

Toplantıda, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları Sayın Cemal Turan, Sayın Müzekkâ Bayrak, Sayın Nail Yılmaz tarafından kendi alanlarına giren konular hakkında okul yöneticilerine yönelik bilgilendirme yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Eğitim İçin El Ele Hep Birlikte Zirveye parolası ile eğitimde kalitenin daha da artırılması için özveriyle çalışan tüm eğitim çalışanlarına teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi

 29-12-202129-12-202129-12-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.