EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Merkez İlçe Okul/Kurum Müdürleri ile II. Dönem Öncesi Toplantı Gerçekleştirildi.

Edirne'de okul ve kurumlarımız II. dönem yüz yüze eğitime hazır.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Merkez İlçe Okul/Kurum Müdürleri ile II. Dönem Öncesi Toplantı Gerçekleştirildi.

Edirne Lisesi Konferans Salonunda 03 Şubat 2022 Perşembe günü düzenlenen toplantıya Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile Merkez İlçede bulunan resmi/özel, okul/kurum müdürlerimiz katıldı.

2021/2022 eğitim öğretim yılı I. döneminin değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, okul ve kurumlarımızda I. dönem yüz yüze eğitim öğretimin başarı ile tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek II. dönem aynı özverili ve kararlılıkla sürdürecekleri çalışmalarında başarılar diledi.

Eğitim öğretimin I. dönemde olduğu gibi II. dönemde de en sağlıklı ortamlarda ve yüz yüze devamı için sürdürülen çalışmaların ele alındığı toplantıda Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından sorumlu oldukları birimler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantıda, Edirne'de Başarıyı Arttırma Projesi Kapsamında I. Dönem yapılan çalışmalar, 2023 Vizyon Edirne Projeleri Kapsamında I. dönem yapılan çalışmalar ile II. dönem yapılacak çalışmalar, Tasarım Beceri Atölyelerinin I. dönemde kullanımı ile ilgili yapılan çalışmalar, Mesleki Eğitim Merkezi Programına kayıtlar ile ilgili yapılan çalışmalar, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması ve Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar başta olmak üzere eğitime dair idari ve sosyal birçok konu ele alınıp değerlendirildi.

03-02-202203-02-202203-02-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.