EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin Katılımıyla İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda 19 Aralık 2022 Pazartesi günü İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin katıldığı toplantıda, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz hazır bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin Katılımıyla İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

2022/2023 eğitim-öğretim yılının I. döneminin değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda; Okulöncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması, Mesleki Eğitimde MESEM Programına Kayıtlar ve Ustalık Telafi Programları ile İş Birlikleri, Okullarda Yıl İçerisinde Yapılan Sosyal, Kültürel, Sportif Faaliyetler ile TÜBİTAK Başvuru Çalışmaları ele alınıp, değerlendirildi.

6-7 Aralık tarihlerinde yapılan İzleme Değerlendirme Sınav Sonuçlarının da değerlendirildiği toplantıda; Özel Öğretim Kurumları İş ve İşlemleri, EBAP22, Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi, Eğitim Yatırım Planlaması, Köy Yaşam Merkezleri ve Okullarda Açılan Halk Eğitimi Kursları ile İlgili İş ve İşlemlere ilişkin çalışmalar görüşülüp değerlendirildi.

Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri tarafından yetki alanları ile ilgili yapılacak iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirmelerin yapıldığı, İlçe Millî Eğitim Müdürleri tarafından ilçelerinde sürdürülen çalışmalara ilişkin bilgi paylaşılan toplantıda ayrıca, I. dönem sonuna yönelik çalışmalar, ara tatil döneminde açılması planlanan kurslar ile okul ve kurumlarımızda yürütülecek çalışmalar ele alınıp görüşüldü. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne'de eğitim kalitesinin daha da yukarılara taşınması için özveriyle çalışan herkese teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte çalışmalarında kolaylıklar diledi.

19-12-202219-12-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.