EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Okul Sektör İşbirliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Okul Sektör İşbirliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında, Mesleki Teknik Eğitim alanında yapılacak çalışmalarda sektör, ilgili meslek kuruluşları ve yerel yönetimlerin desteğini alarak katılımcılık ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde, daha nitelikli bir mesleki ve teknik eğitimi geliştirmek amacıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonunda Okul Sektör İş Birliği Toplantısı gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda,2018/2019 Eğitim /Öğretim yılı II. Yarıyılında yapılan çalışmalar değerlendirilerek,2019/2020 Eğitim /Öğretim Yılında yapılacak çalışmaların planlaması tüm yönleriyle incelenerek ayrıntılı bir şekilde ele alındı.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Sayın Recep Zıpkınkurt, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Cemal Turan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Sayın Özay Göngören, Kurum Temsilcileri ve Okul Müdürleri Katıldı.

07-11-201907-11-201907-11-201907-11-2019 

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.