EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Öncesi Mesleki Eğitim Değerlendirildi.

Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 19 Ağustos 2022 Cuma günü düzenlenen toplantıya Müdürlüğümüz Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri Birimi sorumlu Müdür Yardımcısı Sayın Cemal Turan, Şube Müdürü Sayın Aydın Erünsal ile Merkez ilçede bulunan Meslek Liselerimizin okul müdürleri katıldı.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Öncesi Mesleki Eğitim Değerlendirildi.

2022-2023 eğitim öğretim yılı sene başı mesleki eğitimin değerlendirildiği toplantıda, mesleki eğitim merkezi programına kayıtlar ve yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar ele alınıp değerlendirildi.

Daha çok üreten, daha güçlü bir Türkiye için mesleki eğitimin önemine dikkat çeken İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, öğrencilerini donanımlı birer birey olarak yetiştirmek için özveriyle çalışan, okullarını birer üretim merkezi haline getiren tüm okul yöneticilerimize teşekkür ederek, yeni eğitim öğretim yılında çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

19-08-202219-08-202219-08-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.