EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu Ziyaret Ederek Bakanlığımız Tarafından Gönderilmiş Olan Yardımcı Kaynak Destek Kitaplarını Sevgili Öğrencilerimize Dağıttı.

  Yardımcı Kaynak Destek Kitaplar Öğretmen Ve Öğrencilerimize Ulaşabilecekleri Kaynak Çeşitliliğini Artırıyor, Kayıplarını Telafi Etme İmkanı Sağlıyor.  
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu Ziyaret Ederek Bakanlığımız Tarafından Gönderilmiş Olan Yardımcı Kaynak Destek Kitaplarını Sevgili Öğrencilerimize Dağıttı.

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından öğretmen ve öğrencilerimize destek olmak üzere kaynak çeşitliliğini artırmak, 2. sınıftan 12. sınıfa, tüm öğrencilerin uzaktan eğitimde oluşan öğrenme kayıplarını da telafi edebilmek için hazırlanan kapsamlı yardımcı kaynak kitaplarımız öğrencilerimize teslim ediliyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, beraberinde Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan ile ziyaret ettikleri Edirne Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda Bakanlığımız tarafından gönderilmiş olan Yardımcı Kaynak Kitapları sevgili öğrencilerimize dağıttılar.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Bakanlığımız öncülüğünde öğretmen ve öğrencilerimizin salgın döneminde oluşan kayıplarını telafi etmek için gerekli tüm tedbirlerin alındığını ve Yardımcı Kaynak Destek Kitaplarının da bu amaçla oluşturulduğunu belirtti.

Yardımcı kaynak destek kitapların basılı olarak öğrencilerimize ulaştırıldığı, dileyen öğrencilerimizin her ayın ilk haftasında yayımlanan kaynak kitaplara Bakanlığımız http://yardimcikaynaklar.meb.gov.tr/ adresinden diledikleri zaman ulaşabileceklerini söyleyerek, öğretmen ve öğrencilerimizin varsa kayıplarını telafi etme, kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayan Yardımcı Kaynak Destek Kitaplarının fikirden öğrencilerimizin eline geçen süreçte emeği geçen herkse teşekkür etti.

30-12-202130-12-202130-12-202130-12-202130-12-202130-12-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.