EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Kış Okulu Kurslarına Giden Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi.

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılan, öğrencilerimizin yarıyıl tatillerini verimli şekilde değerlendirip, eğlenerek öğrenme imkanı buldukları Kış Okulu Kursları Edirne Şehit Nefize Çetin Özsoy Bilim ve Sanat Merkezinde devam etmektedir.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Kış Okulu Kurslarına Giden Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, beraberinde Müdür Yardımcılarımız ile birlikte Şehit Nefize Çetin Özsoy BİLSEM'i ziyaret ederek, Görsel Sanatlar, Akıl Oyunları ve Robotik Atölyelerinde kurslarına devam eden öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından bu yarıyıl tatilinde ilk kez uygulanan Kış Okulu uygulaması ile öğrencilerimiz "bilim", "sanat", "matematik" ve "İngilizce" olmak üzere 4 alanda, eğlenceli ve yenilikçi öğrenme yaklaşımlarını içeren kurslara katılma imkanı elde ettiklerini söyleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz, kurslar sayesinde öğrencilerimiz yarıyıl tatillerinde hem eksikliklerini giderme, hem de yetenekleri doğrultusunda eğitim alma imkanı elde ettiklerini söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Şehit Nefize Çetin Özsoy BİLSEM, 2023 TEKNOFEST'te Sağlıkta Yapay Zeka Alanında ikinci aşamaya geçen öğrencilerimiz ile bir araya geldi. Öğrencilerimizden çalışmaları hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmen ve öğrencilerimize bir üst aşamada başarılar diledi.

30-01-202330-01-202330-01-202330-01-202330-01-202330-01-2023

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.