EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı #TelafideBendeVarım Programı Kapsamında Merkez Okullarımızı Ziyaret Ediyor.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı #TelafideBendeVarım Programı Kapsamında Merkez Okullarımızı Ziyaret Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/03130802_photo_2021-08-03_09-48-37.jpg)
Telafide Bende Varım Programı Kapsamında Öğrencilerimiz İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyoruz. Edirne Lala Şahinpaşa İlk/Ortaokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, beraberinde Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan İle birlikte #TelafideBendeVarım programı kapsamında okulun Z Kütüphanesinde Kahoot etkinliğinde bulunan öğrencilerimiz ile bir araya geldi.