EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Uzunköprü İlçemizde Bulunan Demokrasi İlkokulunu Ziyaret Ederek, Telafide Ben de Varım Etkinliklerine Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Uzunköprü İlçemizde Bulunan Demokrasi İlkokulunu Ziyaret Ederek, Telafide Ben de Varım Etkinliklerine Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_07/29154847_61dedd73-3ffa-4165-87fe-bba669ac44f7.jpg)
TELAFİDE BENDE VARIM ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Önder Arpacı Uzunköprü Demokrasi İlkokulunu ziyaret ederek, #TelafideBendeVarım programı kapsamında Drama etkinliğinde bulunan öğrencilerimiz ile bir araya geldi.
#TelefideBendeVarımEdirne