EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Yapımı Tamamlanan Keşan e-Sınav Merkezinde İncelemelerde Bulundu.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Yapımı Tamamlanan Keşan e-Sınav Merkezinde İncelemelerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/11165647_IMG-20211111-WA0062.jpg)
Keşan ilçemizde yapımı tamamlanan Keşan e-Sınav Merkezini ziyaret eden ve incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, son testlerin ve değerlendirmelerin yapılmasından sonra vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak e-Sınav Merkezinin Keşan ilçesine hayırlı olması temennilerinde bulundu.