EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın 2020/2021 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın 2020/2021 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı.

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler, Kıymetli Veliler;  

Ülkemizin geleceğine yön veren çalışmalar yaptığımız, her anında özveri ile çalıştığımız 2886 derslik, 296 kurumumuzda eğitim öğretim gören 53.589 öğrencimiz, 539 idareci, 3.735 öğretmenimiz ve 1092 eğitim çalışanımız ile büyük bir aile olarak 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. 

Eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek adına gösterdikleri azim ve gayretleri için tüm idareci, öğretmen ve eğitim çalışanlarımıza teşekkür ediyor, ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde temel gücümüz olduğunuzu belirtmek istiyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyor; hepinizi azminiz, gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, dileyen öğrencilerimizi 5 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında uygulanacak Telafide Ben de Varım programında uzaktan eğitim ile öğrendiği bilgileri pekiştirmeye bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetlerde bulunmak üzere okullarımıza bekliyoruz.

Önümüzdeki eğitim öğretim yılının tüm insanlığa olduğu gibi tüm eğitim camiası için de daha sağlıklı ve başarılı süreçlere vesile olması temennisiyle velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize okul çalışanlarımıza, okul aile birliklerimizle birlikte eğitim öğretimin tüm paydaşlarına bir kez daha teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

02-07-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.