EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın 2021/2022 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın 2021/2022 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı.

Değerli Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler, 

2021-2022 eğitim-öğretim yılımızı tamamlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Ülkemizin geleceğine yön veren çalışmalar yaptığımız, her anında özveri ile çalıştığımız bir Eğitim-Öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek adına gösterdikleri azim ve gayretleri için tüm idareci, öğretmen ve eğitim çalışanlarımıza teşekkür ediyor, ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde temel gücümüz olduğunuzu belirtmek istiyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyor; hepinizi azminiz, gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum.

Önümüzdeki eğitim öğretim yılının tüm insanlığa olduğu gibi tüm eğitim camiası için  daha sağlıklı ve başarılı süreçlere vesile olması temennisiyle velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm paydaşlarına bir kez daha teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.